Menu strony

Zabawa przedślubna

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Organizacja samej ceremonii oraz wesela pochłania mnóstwo czasu i gotówki. A istotna jest przecież też impreza przed wstąpieniem w małżeństwo, czyli wieczór panieński. Jeśli szukasz firm, które oferują profesjonalną aranżację takich eventów, do Google wklej wieczór panieński.

Spece z takiej firmy na pewno podsuną interesujące idee na uświetnienie tego wyjątkowego przyjęcia, ale warto mieć w zanadrzu nieco własnych koncepcji. Jeśli nic nie wymyśliłaś, czytaj niżej.
Przebrania  INCITARI
Na wieczór panieński fajnie jest wynająć artystów, którzy uprzyjemnią przyjęcie jakimś show (tu o tańcu). Wart uwagi jest sprawny magik, który zachwyci ludzi olśniewającymi iluzjami. Możesz też wynająć kabareciarzy, którzy będą zabawiać dziewczyny przez calutki wieczór. Jeśli robisz wieczór panieński na dworze, daleko od mieszkań, możesz opłacić zespół pirotechników, aby wystrzelili wspaniałe fajerwerki na cześć panny młodej. Aby namierzyć przedsiębiorstwo, które zajmuje się tego typu sprawami, do wyszukiwarki internetowej wklep frazę Agencja artystyczna Wrocław.


Kolejne tematy

Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

gitarzysta
I w końcu nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się szara zima, nie trzeba już codziennie rano zakładać grubych kurtek, rękawiczek i czapek, nareszcie dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub odpocząć na w parku do nocy. Ta przyjemna pora roku to również czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnimi czasy mamy ich w Polsce bardzo dużo.

Wieczór panieński
Wartą uwagi opcją na wieczór panieński jest zatrudnienie striptizera. Ten obyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest powszechnie obecny na tego rodzaju imprezach.

Niezwykle ciekawym zdał Ci się ten wpis i zawarte tu wiadomości? To fantastycznie! Wejdź w poniższy link i przejdź na nowy adres tego serwisu.

Striptizer może być ubrany w strój taki, jaki wybierze osoba zamawiająca – może to być np. kostium ładnego lekarza.

Taka impreza jest kosztowna, jednak opłaca się wydać te pieniądze na dobrą zabawę. Przy tej sprawie mała uwaga – jeżeli postawisz na tego rodzaju pokaz striptizerski podczas wieczoru panieńskiego, zanim wynajmiesz tancerza erotycznego spytaj się przyszłej panny młodej, czy jej to pasuje. Ona zaś powinna spytać również swojego narzeczonego, by później nie było powodów do zazdrości.
22/07/05, 12:01:06