Menu strony

Zaskakujące gwiazdy na festiwalach polskich

Następny rok będzie obfitował w niemało eventów i koncertów muzycznych, ku wielkiej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyczni z Polski, jednak również ci zagraniczni ochoczo skorzystają z dużych możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku szczególnie głośno jest o raczkującym dopiero zespole angielskim Disclosure, jaki z dużą pasją tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swoje koncepcje. Grupa Deep Purple w Polsce wraca ze zdwojoną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!


Pasjonaci muzyczni z naszego kraju szykują energię na tegoroczne koncerty

Deep Purple
Na scenie elektronicznej pojawił się zespół Disclosure, dający koncerty niegdyś tylko na rodzimych Wyspach. W Polsce zaczęto pasjami słuchać ich kawałków już w 2012 roku, dlatego zespół Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy oraz Howard Lawrence, pokazują całość swych możliwości, z czym jednak niektórzy entuzjaści mogliby się kłócić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już zaniedługo pokażą też polskiej publiczności.

Czym zadziwi Deep Purple swych fanów w Polsce?

Kiedy chodzi o grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Niesamowicie udane wydarzenia w lipcu 2013 zmotywowały wykonawców do ponownego odwiedzenia kraju nad Wisłą. Brytyjska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności zarówno w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, czyli Smoke on the Water oraz inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla zwolenników ich muzyki.


Świeża krew na elektronicznej scenie muzycznej

Wśród najbardziej interesujących zdaniem fanów muzycznych z Polski wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę angielską Disclosure koncert dającą w marcu w stolicy Polski. Bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów na całym świecie, dzięki czemu pojawia się niezwykle często na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie.
21/10/03, 07:01:22