Menu strony

Czy w ogóle da się zrobić w dzisiejszych czasach karierę w muzyce?

Świat niemal powariował na punkcie programów muzycznych - mowa akurat w tym momencie o takich programach, które tak jakby pomagają w poszukiwaniu gwiazd, niesamowitych piosenkarzy. W zasadzie osiągnięcie wielkiego sukcesu nie jest możliwe, nawet w USA, lecz naturalnie w bardzo dużym błędzie są takie osoby, które twierdzą, że programy takie jak Idol i tak nic nie są w stanie stać. Spokojna głowa - jeżeli ktoś umie fajnie śpiewać, a na dodatek cechuje się niezwykłą charyzmą, pewnie ma duże szanse na zaistnienie.
muzyka
Jednakże w żadnym wypadku nie można sądzić, iż takowe programy są jedyną szansą na chociażby mały sukces. Może myślenie typu: świetna muza i tak się obroni jest trochę naiwne, ponieważ każdy diament należy oszlifować, ale przecież Leonard Cohen dał sobie radę bez uczestniczenia w takich programach.

Czy masz chęć dokładniej przestudiować prezentowany na tej stronie wątek? Jeżeli tak, bez grymaszenia kliknij tu, by zobaczyć więcej na tej stronie (https://snmw.pl/)!

Zresztą skądinąd ciekawy kings of leon także wybił się, choć Wikipedia nie mówi o ich uczestnictwie w Idolu, itp. To jak się wypromować?

Dzisiaj autentycznie wszystko należy potrafić wypromować - czyli nagrajmy piosenki, a później umieśćmy na znanym Youtube. Jednakowoż Youtube nie jest wszystkim.

Jeżeli prezentowany post okazał się dla Ciebie interesujący, to zobacz także ten udostępniony tu tutaj wpis - on także będzie warty zainteresowania.

Trzeba również zadbać o to by no ktoś mimo wszystko spojrzał na nasze filmy. Trudne to zadanie, bo na tym świecie takich ludzi jak my jest od zatrzęsienia. Niemal każdy chciałby odnieść sukces, być choćby przez 5 minut na topie, a więc konkurencja jest ogromna. Jednak jeśli ktoś święcie wierzy w siebie, własny "geniusz", nie powinien uważać, że nie jest jakimś wyjątkiem. Umieśćmy swoje nagrania na Fejsie, ale w żadnym razie nie bójmy się krytyki. Chociaż słowa pochwały są miłe, łechtają nasze ego, to tak czy siak nic nam wartościowego nie mówią. Wyłącznie krytyka, oczywiście taka konstruktywna krytyka, jest na wagę złota.


Kolejne tematy

Najpopularniejsi artyści muzyki rockowej

koncert
Rock obecnie nie cieszy się aż tak wielką popularnością jak jeszczekilkanaście lat temu. Niemal każdy zetknął się z muzyką rockową w radio lub telewizji. Muzyka rockowa niejednokrotnie stanowi soundtrack w wielu popularnych filmach. Muzyka rockowa to gatunek muzyczny cechujący się brzmieniem, które buduje się najczęściej przez gitary akustyczne albo elektryczne.

zespół Pink Floyd
Bardzo często obawiamy się takiej krytyki, sądzimy, że to najzwyklejsze hejterstwo, ale czy w istocie prawdziwi muzycy powinni uciekać do takowych zagrywek? Naprawdę nie ma na świecie wykonawców, którzy są tak jakby świętymi krowami - trzeba to wiedzieć! Najbardziej znaczące jest to by nieustannie udoskonalać swoje możliwości, styl. Należy także w odpowiedni sposób wzorować się na wielkich zespołach, zatem Metallica czy judas priest (odwiedź) na pewno mogą wiele interesującego nas nauczyć. Chociaż naturalnie nie powinniśmy zbytnio przesadzać z tą nauką, ponieważ plagiatowanie wielkich nie jest pewnie czymś złym, lecz tak czy siak sprawia, że tak jakby cofamy się, sprawiamy, iż zamiast szybko się rozwijać, zwijamy się, no po prostu zatracamy własny styl. A to nic fajnego.
19/11/16, 07:08:08