Menu strony

Świetnych koncertów jest u nas coraz większa liczba

Jeszcze kilka lat temu Polska ogólnie nie była tym miejscem, w którym chętnie grali zagraniczni wokaliści. Niby byliśmy i nadal jesteśmy sporym państwem, jednym z większych na Starym Kontynencie, lecz i tak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest lepiej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie mógł na żywo słuchać Metallikę, zatem jeden z najbardziej znanych bandów metalowych na Ziemi.


Widowisko operowe
Co prawda nawet za PRL-u grywali w Polsce wielcy tego świata, lecz dopiero w XXI wieku koncert znanego muzyka raczej nie jest czymś rzadko spotykanym. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zazdrościć Czechom, ponieważ ich stolica często gościła kultowych artystów, ale obecnie nawet polski meloman, którego najmocniej interesuje muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd nie musi ruszać się gdzieś za granicę, aby w dobrych warunkach posłuchać muzykę. Chociaż w sumie na nasze nieszczęście to nie we wszystkich przypadkach akustyka na występach jest OK, dobry standard na nieszczęście nie jest w każdym przypadku. Być może hala w Krakowie będzie pod tym względem perfekcyjna?

Coraz lepsza oferta koncertowa sprawia, że ludzie po prostu mają bardzo duży wybór.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to szybko zobacz poza tym szczegóły w źródle (https://purana.com.pl/), odnajdziesz tam dodatkowe dane.

Każdego dnia są organizowane koncerty: blues, rap, jazz płyty cd/dvd (wspaniała muzyka w super cenach: muzyka jazzowa na płytach), melomani naprawdę nie mają żadnych powodów do narzekania. Choć to pewnie wiadome, iż w dalszym ciągu nie ma u nas miasta takie jak Berlin czy Nowy Jork (czytaj więcej) - jednakowoż jeśli chodzi o koncerty, W naszym kraju, szczególnie mowa o Stolicy, nie jest źle, bardzo przeciętnie. Bądźmy w takim razie usatysfakcjonowani ze sceny koncertowej!

Dobry jest także u nas kabaret i musical płyty cd/dvd - chociaż pewnie niektórzy Polacy nie za bardzo przepadają za nowoczesnymi kabaretami (poszukaj ulubionych płyt w korzystnych cenach - przekonaj się: kabarety płyty cd). Faktycznie dosyć często charakteryzują się one słabym, a nawet żenującym poziomem. Jednakowoż są także dobre kabarety, poza tym szczególnie warszawska scena stand-upowa z roku na rok powiększa własny poziom, jest coraz śmiesznej. Zatem: generalnie fani słuchania muzyki na koncercie nie mają za wielu odpowiednich argumentów do skarżenia się.
22/05/17, 10:05:06