Menu strony

Internet, od czasu gdy się pojawił, ogromnie zmienił nasze codzienne życie

Spora jego część zaczęła się przenosić do wirtualnej rzeczywistości, a będzie to dotyczyć także kontaktów międzyludzkich. Dzięki sieci ogromnie się zmieniła możliwość nawiązywania kontaktów, i jak w każdej takiej rewolucji się zdarza, sporo rzeczy jest lepszych, ale jest też sporo zagrożeń i niebezpieczeństw.
randka
W pewnej chwili jeden za drugim pojawiać się zaczęły się strony randkowe. Tak naprawdę każdy większy portal dział taki musiał mieć, a poza tym funkcjonowało dużo niezależnych stron. Przeważnie należało w serwisie randkowym założyć profil, podając pewne wiadomości o samym sobie, zainteresowaniach, wyglądzie i oczekiwaniach. Po dołączeniu fotografii profil był ukończony i można było szukać ludzi zainteresowanych nawiązaniem kontaktu. W wielu przypadkach znajomości takie kończyły się w fazie wirtualnych rozmów, ale często kończyły się na rzeczywistych spotkaniach, a czasem i na hucznych weselach.

E-randki stają się bardzo popularne, szczególnie wśród młodych użytkowników. Lecz jak się okazuje, znajomości w internecie zaczynają też szukać ludzie starsi, samotni i będący w związkach. W polskim internecie funkcjonuje kilkanaście największych randkowych serwisów, każdy z nich umożliwia w pierwszej kolejności znalezienie kogoś według własnych preferencji.


Kolejne tematy

Czym jest tzw. 10 Muza, za co odpowiada oraz kiedy się zjawiła?

kobiety na zakupach
Czy pamiętasz, że w starożytnej Grecji czczono 9 Muz - patronek różnorodnych sztuk, jednak aktualnie kino i dzieła kinematografii uznaje się za sztukę na równi z jakimi sztukami jak przykładowo teatr? To przeto już od przeszło stu wiosen mówi się o tzw. dziesięciu Muzach.


Aktualnie hipotetycznie wszelki, kto posiada telefon często nakręcił choć krótki filmik przedstawiający np. bawiące się dzieci lub obejrzany na jakiejś eskapadzie pejzaż.

na randce
Część osób nadal poszukuje wielkiej miłości na całe życie, niektórzy szukają znajomości albo przyjaźni, a wielu osobom zależeć będzie na luźnych, niezobowiązujących spotkaniach. W każdym z serwisów randkowych niezbędne będzie zarejestrowanie konta, jedynie wówczas będzie można z nich korzystać. Czy w pełni, to zależy od rodzaju portalu. Część z tych najpopularniejszychwymaga opłat, a dla użytkowników nieopłacających abonamentu będzie dostępnych jedynie nieduża ilość funkcji. We każdym serwisie randkowym do używania będzie zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której będzie można znaleźć osoby dokładnie takie, jakich będzie się oczekiwać.
19/04/16, 15:26:01