Menu strony

Atrakcje turystyczne Trójmiasta

Trójmiasto to bodaj największe skupisko zachwycających zabytków wtopionych w architekturę miast. Każdego roku zwiedza je tysiące turystów. Każdy znajdzie w tym miejscu cokolwiek dla siebie.


Gdynia, Gdańsk i Sopot.


atrakcje gdańsk gdynia sopot


Są to trzy miasta, w których znajdują się charakterystyczne symbole. Nie byłoby Gdańska bez wodotrysku Neptuna, imponującego żurawia jak też dźwigów stoczniowych. Istotą Sopotu jest zaś tłumnie zwiedzane molo, w Gdyni statek „Błyskawica” jak też żaglowiec Dar Pomorza. Czas spędzony w Trójmieście będzie na pewno mało udany bez spacerku po molo w Sopocie. Owa specyficzna wizytówka miasta złożona jest z 2 części, spacerowej długości 511,5 metra i placu na lądzie o nawierzchni 20 tys. mkw.. Część lądowa o nawierzchni 20 tysięcy mkw.

Uzupełniające publikacje odnoszące się do omawianego tematu również są niebanalne - więcej pod tym linkiem (https://ocelio.pl/pl/c/Napoje-Owsiane/41). Kliknij więc tu i przekonaj się, że to prawda.

to niekończące się atrakcje. Są tam też przepiękna fontanna, latarnia morska z widokowym punktem, koncertowa muszla, bezmiar lokali gastronomicznych. W okresie letnim na placu tym aranżowane są imprezy masowe, zimową porą funkcjonuje tam sztuczne lodowisko.


dzieci podczas meczu


Jeżeli chodzi o atrakcje Gdańsk Gdynia Sopot z pewnością godny zobaczenia jest również Długi Targ w Gdańsku. Jest to poszerzenie ulicy Długiej. Zakończony Zieloną Bramą, zamyka Trakt Drogi Królewskiej. Obecnie to jedno z najbardziej popularnych miejsc w mieście, w którym mieści się wiele kawiarni, pubów jak też restauracji.


Kolejne tematy

Paintball laserowy Gdańsk może nam przedstawić

impreza dla dzieci
Należy wspomnieć, że nic nie łączy tak, jak wspaniała zabawa ze znajomymi czy z kolegami z roboty. Da się wtenczas dokładniej poznać, a również odprężyć w swoim towarzystwie, jednak należy w takich momentach wybrać takie miejsce na spotkanie, które będzie miało szansę nam naprawdę dużo podarować.


W jakiej kwocie paintball laserowy Gdańsk może nam zaoferować?


Chcemy przetestować swoją spostrzegawczość i refleks, a również w kontrolowany sposób zmagać się ze znajomymi? Warto wiedzieć, że paintball laserowy Gdańsk może nam zaproponować, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli się świetnie zabawić oraz równocześnie wszystko okaże się być pod kontrolą, zatem nie będzie także bólu.


Ulica Długa nieco odsuwa się od linii prostej, a wszystko w tym celu, ażeby móc obejrzeć z miarodajnej perspektywy najistotniejsze budowle tego miasta: Ratusz, budynek poczty z odnowionym środkiem, Dom Ferberów z 1560 roku, Lwi Zamek z 1569 roku i dom Schumanów z figurą Zeusa na szczycie.
21/10/05, 07:43:05