Menu strony

Jak zaaranżować udaną firmową imprezę?

Firmowa impreza to najlepszy sposób na zintegrowanie pracowników a także poprawienie klimatu panującego w biurze.


Jej przygotowanie może się zdawać skomplikowanym a także czasochłonnym obowiązkiem, jednakże dobry plan działania pomoże się z nim szybko uporać.
kwiaty


O czym należy pamiętać, organizując imprezy firmowe? Pierwszym działaniem powinno być zdefiniowanie celu przyjęcia – czyli tego, co pragniemy poprzez nią uzyskać – a następnym priorytetyzowanie obowiązków. Zapoznawanie nowych pracobiorców z resztą zespołu nastręcza skupienia się na aspekcie rozrywkowym imprezy, ponieważ w swobodnej atmosferze nawiązywanie kontaktów będzie znacznie prostsze. Nagradzając konkretne jednostki za uskutecznione ponad program cele, chlebodawca oczekuje, że pozostali pracobiorcy poczują się zmotywowani do akcji i poprawią swe wyniki. Przyjęcia w stylu team building mają natomiast za zadanie usprawnić komunikację a także uefektywniać współpracę między poszczególnymi sekcjami. Najmniej efektywne są spotkania okazjonalne, dla przykładu bożonarodzeniowe lub wielkanocne, jakie nie mają sprecyzowanego celu, a pracownicy z reguły prędko je opuszczają.


Pewnym z najistotniejszych zadań w czasie organizacji imprezy (polecamy oświetlenie koncertowe) firmowej jest wybór miejsca, w którym się ona odbędzie. Winno ono być na tyle ogromne, by pomieściło wszystkich pracowników, a do tego stylowe a także znakomicie skomunikowane z miastem.
Świetnym wyborem będzie hotel, jaki nie jedynie dysponuje dużymi salami wyposażonymi w nowoczesny rynsztunek audiowizualny – między innymi rozwijany ekran, rzutnik, nagłośnienie czy mikrofon – i profesjonalne oświetlenie, lecz też oferuje mnóstwo dodatkowych usług takich jak na przykład catering.
19/07/06, 07:17:04