Menu strony

Słuchowisko, kontra "Sezon Burz" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - a więc, Audiobooki robią kontrę

Czym jest słuchowisko i w jaki sposób się ono ma do Audiobooków? W jaki sposób jest inaczej przezywana? Co do tych wszystkich rzeczy ma książeczka "Sezon Burz" osadzona wewnątrz świecie Wiedźmina pochodzącego od Andrzeja Sapkowskiego? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając problemiku znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!
Nasz nowiutki temacik rozpoczniemy od słówka: słuchowisko, które jest niczym innym jak swego typu środeczkiem wyrazu, pokazywanym poprzez dźwięk jakiejś postaci literackiej, wewnątrz której skład wchodzą: ludzki głosik, muzyka, oraz tak zwane efekty akustyczne. Bywa to gatunek radiowy, który w danej chwili rozwija się dzięki coraz bardziej dużej popularności wspomnianych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują oraz powieści oraz komiksy, czytane z podziałem na rólki oraz narratora, razem z podobną do pochodzącej z filmów ścieżką dźwiękową, przydając niewiarygodnie pełny realizmu efekt. Słuchowiska często bywają przezywane też "teatrzykiem wyobraźni".


podarunek


Opony


Co do samiutkiego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to jest wewnątrz niego osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego czas wynosi 13 godzinek oraz 31 minutek słuchania.

Zobacz ten interesujący tekst i odkryj więcej. Na pewno nie pożałujesz. Nie czekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Jego postacie zdobycia, to bez wątpienia forma mp3, oraz na płycie CD.
Istnieją również dodatkowe opcje w pewnych sklepikach Internetowych, wewnątrz których to odnajdziemy również dodatkowo tak nazywaną Fonodedykację od samego autora! Cena za tego rodzaju audiobook wynosi w okolicy czterdziestu złotówek, w zależności od sklepu, w którym kupujemy audiobook, oraz wspomnianej postaci jego odsłuchiwania! Zapamiętaj, iż pliki z fonodedykacją za każdym razem są o wiele droższe, podobnie jak książeczka wraz z podpisem jej autora!
21/10/02, 07:22:04