Menu strony

Znakomity pomysł na letnią historię na np. znaczniejszych jeziorach

Wakacje nad wodą to doskonały sposób na spędzenie paru ciepłych tygodni. Podczas tego wypoczynku możemy zwyczajnie opalać się na plaży, bądź poszukiwać bardziej czynnych rozrywek.


Jeżeli preferujemy akurat tego typu formę spędzania czasu, moglibyśmy skorzystać z jakiejś wypożyczalni i nająć na przykładowo parę dni skuter wodny, łódkę bądź nawet jakiś jacht.


wynajem jachtów


Trzeba tutaj zaznaczyć, że do wynajęcia (zwłaszcza takich większych) jednostek pływających, trzeba mieć aktualny patent przykładowo żeglarza jachtowego. Tak jak prawo jazdy ma swoje kategorie, tak i patent może dotyczyć różnych jednostek pływających. A istnieją jachty żaglowe, spalinowe czy z połączeniem takich obu napędów. Opłata za wynajem jachtu oscyluje wokół sumy 50-100 zł za 24 godziny, ale to jest zależne m.in.

Jeżeli zaciekawił Cię prezentowany w tym miejscu materiał, śmiało przeczytaj dodatkowo towarzyszące informacje - one także są warte zainteresowania.

od jego rozmiaru, napędu czy oprzyrządowania jachtu. Oczywiście każdy z nich musi posiadać własny ekwipunek (genua z rollerem) i swe oprzyrządowanie standardowe. W tym kapoki, odbijacze, bosak czy trap.


Jeśli wybierzemy wynajem jachtów, to musimy umówić się z oferującą taką usługę firmą oraz stosownie wcześniej omówić wszystkie szczegóły. Niemalże we wszystkich wypożyczalniach obowiązuje rezerwacja jednostek oraz terminów ich wypożyczenia.


Kolejne tematy

Osadnicy z Catanu pozyskali sporo miłośników

wydarzenia
Może się wydawać, że gry komputerowe tak zapanowały nad światem, że stare planszówki przejdą w zapomnienie. Jednakże taka opinia byłaby krzywdząca, bo zjawia się dużo wspaniałych gier planszowych, które błyskawicznie zdobywają odmiennych fanów, a ogromne zainteresowanie nimi niejednego może zadziwić.


Cywilizacja poprzez wieki pozwoli nam przećwiczyć wiele zdolności


Bez względu od rodzaju oprzyrządowania przykładowo kambuza, zatem kuchni w różnego rodzaju garnki, należy mieć pewność, że wynajmowany przez nas jacht posiada pełne wyposażenie bezpieczeństwa (kapoki oraz gaśnice) i wyposażenie nawigacyjne, czyli kompas oraz echosondę. W tym czasie, jeśli posiadamy ponadto duże doświadczenie, możemy wynająć jacht nawet na znaczny rejs przez ocean.
21/02/06, 07:45:03