Menu strony

Znakomity pomysł na letnią historię na np. znaczniejszych jeziorach

Wakacje nad wodą to doskonały sposób na spędzenie paru ciepłych tygodni. Podczas tego wypoczynku możemy zwyczajnie opalać się na plaży, bądź poszukiwać bardziej czynnych rozrywek.
Jeżeli preferujemy akurat tego typu formę spędzania czasu, moglibyśmy skorzystać z jakiejś wypożyczalni i nająć na przykładowo parę dni skuter wodny, łódkę bądź nawet jakiś jacht.


wynajem jachtów


Trzeba tutaj zaznaczyć, że do wynajęcia (zwłaszcza takich większych) jednostek pływających, trzeba mieć aktualny patent przykładowo żeglarza jachtowego. Tak jak prawo jazdy ma swoje kategorie, tak i patent może dotyczyć różnych jednostek pływających. A istnieją jachty żaglowe, spalinowe czy z połączeniem takich obu napędów. Opłata za wynajem jachtu oscyluje wokół sumy 50-100 zł za 24 godziny, ale to jest zależne m.in. od jego rozmiaru, napędu czy oprzyrządowania jachtu. Oczywiście każdy z nich musi posiadać własny ekwipunek (genua z rollerem) i swe oprzyrządowanie standardowe.

Napisaliśmy dla Ciebie niesamowicie fascynujący artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jaka-maszyne-do-szycia-wybrac-1534421662.html), a zapewne odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

W tym kapoki, odbijacze, bosak czy trap.


Jeśli wybierzemy wynajem jachtów, to musimy umówić się z oferującą taką usługę firmą oraz stosownie wcześniej omówić wszystkie szczegóły. Niemalże we wszystkich wypożyczalniach obowiązuje rezerwacja jednostek oraz terminów ich wypożyczenia.
Bez względu od rodzaju oprzyrządowania przykładowo kambuza, zatem kuchni w różnego rodzaju garnki, należy mieć pewność, że wynajmowany przez nas jacht posiada pełne wyposażenie bezpieczeństwa (kapoki oraz gaśnice) i wyposażenie nawigacyjne, czyli kompas oraz echosondę. W tym czasie, jeśli posiadamy ponadto duże doświadczenie, możemy wynająć jacht nawet na znaczny rejs przez ocean.
23/03/06, 07:22:05