Menu strony

Osadnicy z Catanu pozyskali sporo miłośników

Może się wydawać, że gry komputerowe tak zapanowały nad światem, że stare planszówki odejdą w zapomnienie. Mimo wszystko taka opinia będzie krzywdząca, gdyż pojawia się dużo wspaniałych gier planszowych, które szybko pozyskują kolejnych fanów, a ogromne zainteresowanie nimi niejednego może zadziwić.


Cywilizacja poprzez wieki pozwoli nam sprawdzić wiele umiejętności


Co jakiś czas pojawia się sporo nowych gier planszowych, dlatego powinno się starać być na bieżąco z tym wszystkim. Wówczas będziemy posiadali świadomość, że osadnicy z catanu zwrócą naszą uwagę, a co się z tym wiąże, będziemy mieli szansę grać w grę, która ma sporej powierzchni planszę i plastikowe elementy. Mamy szansę grać w nią całą rodziną, więc okaże się świetnym podarunkiem. Jeśli kochamy budować nowe cywilizacje, to dobra dla nas może się okazać inna planszówka cywilizacja poprzez wieki, która równocześnie może stać się świetnym podręcznikiem. Powinno się zwyczajnie przypatrzeć się różnym propozycjom, aby mieć gwarancję, że znajdziemy tą właściwą dla siebie.


wydarzenia


kultura


Wystarczy wsiąść do pociągu aby móc zwiedzić całą Europę


Kolejne tematy

Escape room Gdańsk oferuje emocje w przeróżnych lokalizacjach

escape room gdańsk
Kiedy kochamy spotkania ze znajomymi podczas których powinniśmy się sprawdzić, to trzeba szukać w swoim rejonie zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali wskazówki, będziemy mieli zagadki i tylko ich prawidłowe rozwiązanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Czy wiemy, że opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nam dać?


Jeśli lubimy przeróżnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie prowadzi nas powoli do celu, to koniecznie przygoda proponowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.


Kiedy lubimy geograficzne gry, w których powinniśmy przetestować swoją wiedzę na temat innych krajów, to koniecznie powinniśmy sięgnąć po grę wsiąść do pociągu. Odbywamy wówczas podróż po całej Europie i nie dosyć, że będzie to wspaniała zabawa dla całej rodziny, to jeszcze wiele będziemy mogli się dowiadywać.


Z pewnością potrzeba spojrzeć na grę wsiąść do pociągu, bo ma szansę nam ona spowodować dużo zadowolenia w zimowe wieczory.


Koniecznie sprawdźmy jakie będziemy posiadali tutaj propozycje, tak żebyśmy mieli gwarancję, że wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie.
18/01/18, 10:29:45