Menu strony

Sprawdź, jakie gry planszowe muszą znaleźć się w Twojej kolekcji gier!

Nie masz pomysłu na długie, chłodne wieczory? Masz dosyć odtwarzania w kółko takich samych filmików i seriali? Postaw na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to znakomita możliwość spędzania czasu wraz z własnymi przyjaciółmi.


Jeśli jesteś ignorantem w kwestii planszówek to powinieneś rozpocząć od tych najłatwiejszych i od tych, których tematyka w szczególności Cię ciekawi.
Laserowy paintball


summoner wars


Musisz zdać sobie sprawę z tego, że w tej chwili rynek gier planszowych jest po prawdzie rozwinięty, w związku z tym uda Ci się na nim odnaleźć faktycznie ciekawe tytuły, jakie pochłoną Cię na niejeden wieczór. Dzisiaj zaprezentujemy Ci najmodniejsze i równocześnie najbardziej lubiane gry - wybór zostawimy Tobie. Najistotniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo poszerzona gra, acz wyjątkowo banalna. W pierwszym momencie wyda Ci się ona nazbyt mało emocjonalna, natomiast z każdą następną rozgrywką okaże się, że jest ona w zasadzie spektakularna i można się rewelacyjne bawić grając w nią. Entuzjastom fantasy rekomendujemy głównie karcianą grę Summoner Wars, jaka posiada tak wiele rozszerzeń, że nie uda Ci się bodajże nawet ich wszystkich kupić.

Jeśli ciekawi Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która przedstawia podobne wątki, także będą z pewnością ciekawe.

Atutem tej gry jest na pewno krótki czas przeznaczony na rozgrywkę oraz możliwość gry w 2-4 graczy.
Ostatnią grą, jaka nadal zachwyca multum osób są Osadnicy Narodziny Imperium, przyjemna gra, jaka może wciągnąć nas na długie godziny. Jeżeli nie zarządzacie sporą ilością czasu wolnego to lepiej ją odłóżcie, bo nie będziecie mogli się z nią rozstać.
21/07/22, 12:16:04