Menu strony

Co to są okładki disccover, z czego okazują się być robione oraz kto je w ogóle kupuje?

Obecnie niemało osób stosuje dialekt angielski na tyle, aby znajdować w nim niektóre tak zwane chochliki. Przy tego typu zabawie należy jednak niezwykle uważać, gdyż język Shakespeare'a, podobnie jak nasz rodzimy, pełny jest różnych gier werbalnych.


Dobrym dowodem jest nazwa producenta opakowań na płyty winylowe, która jest zwykłym połączeniem anglojęzycznych słów disc (płyta) i cover (okładka), a jednocześnie brzmi wyjątkowo tak jak inne określenie z takiego języka, zatem discover (odkryć/poznać).
W tym wszakże wypadku również to drugie, przypadkowe poniekąd wyjaśnienie jest jak najbardziej trafne. Z jakiego powodu? Ponieważ dla prawdziwego wielbiciela muzyki podziwianie odgłosów zapisanych w formacie mp3 to istne świętokradztwo. Dzisiaj znowu odkrywa się czar płyt winylowych, ponieważ to one oferują możliwość prawdziwego rozkoszowania się dźwiękami. Należy wszakże pamiętać, aby składować je w takowym opakowanie jak okładki disccover, gdyż nie są to typowe znane nam od kilku dziesiątek lat okładki na płyty, a przygotowane poprzez fachowców z dziedziny dźwięku i chemii opakowania, których skład powstał po to, aby prawidłowo uszczelnić płytę przed jakiegokolwiek rodzaju popsuciem.


fabryki w Bełchatowie


Są one wytwarzane na specjalne zamówienie profesjonalnej spółki, jaka do ich wytwarzania bierze pod uwagę wskazówki swych klientów - specjalistycznych melomanów.
Warto zatem powiedzieć, że okładki disccover to doskonała osłona płyty przed zabrudzeniem, zalaniem czy promieniami UVA oraz UVB. Zastosowany jest także specjalistyczny załącznik poślizgowy, jaki ułatwia proces wkładania okładki na przeznaczony do jej magazynowania regał.
19/10/01, 07:23:05