Menu strony

W jaki sposób urządzić atrakcyjną imprezę integracyjną?

Event firmowy - dla jednych straszna rzecz, dla innych świetna zabawa. Co zrobić, ażeby twoi pracownicy wrócili zadowoleni z takiego wyjazdu?


Każdy, kto choć przez rok pracował w korporacji, wie czym jest firmowa impreza.


grafiki


Wykorzystując fundusz socjalny, przedsiębiorstwa organizują podróże do ośrodków wczasowych czy też na paintball, inne zabierają pracowników do piwiarni czy na kręgielnie. Jeżeli firmy nie chcą zatem zdemotywować swoich pracobiorców eventem, mogą skorzystać z usług kompetentnej firmy aranżującej takowe wydarzenia. W jaki sposób odnaleźć takową firmę w swoim mieście? To nic skomplikowanego, wystarczy w przeglądarkę napisać dla przykładu: imprezy integracyjne Trójmiasto.


Kolejne tematy

Znakomite pokazy akrobatów – atrakcje na imprezy firmowe

pokazy firmowe na trampolinach
Tak niedużo trzeba zrobić, by zapewniać całemu bawiącemu się zespołowi pracowników ciekawe i niezwykle oryginalne atrakcje na imprezy firmowe. Patrząc na dostępne w Polsce możliwości, przyznać powinno się niezwykle szeroką gamę opcji do wyboru. Różne propozycje cieszą się zainteresowaniem klientów z najróżniejszych branż. W ten sposób informacja o opcjach, które są w zasięgu ręki. Organizatorzy dopinają z prawdziwą pasją wszystko na przysłowiowy ostatni guzik.


Dzisiaj wśród imprez firmowych królują 2 programy. Pierwszy to tak zwany oszczędnościowy, zatem wyjścia dla pracobiorców organizowane we własnym zakresie. Druga opcja, nieco bardziej rozbudowana, to zapewnienie pracobiorcom nowoczesnego sprzętu jak też najlepszych atrakcji. Dzisiaj na zdecydowanym topie będą gry z fabułą. Klient wynajduje jakiś temat, natomiast wyspecjalizowana firma przygotowuje scenariusz, najmuje aktorów oraz instruktorów. To coś na kształt gry miejskiej, lecz organizuje się je zarówno w miastach jak także w plenerze. Rzekomo wyjścia w stylu "kręgielnia i alkohol" są już niemodne.


ludzie chcą kontaktu z naturą, świeżego tlenu, wyjścia na boisko futbolówki albo siatkówki. Coraz większą popularność zyskują imprezy dla maluchów. Tam zatrudnieni mają szansę na integrację nie przy drinku, lecz doglądając zabawiających się latorośli.
18/01/18, 09:46:29