Menu strony

Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Miłośnicy rejestrowania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się produktu zaprojektowanego właśnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnorodnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej aktualny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z sześciu komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością jakiegokolwiek ustawienia pola widzenia kamery gwarantuje operatorowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod innym kątem.
GoPro Hero3 pomimo zróżnicowania nowych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza w porównaniu do poprzedniczki. Na rynku dostępna jest w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Każda z nich ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt daje możliwość filmowania w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z wersji – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwukrotnie więcej szczegółów niż w teraz wykorzystywanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niskich rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro
Kamery GoPro Hero3 mogą się też poszczycić solidną i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i robienie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone dostępne przyciski, które uszczęśliwią fascynatów sportów zimowych, bo będą mogli je obsłużyć nawet w grubych rękawiczkach. Poza tym, sportowe kamery GoPro są zaprojektowane tak, by maksymalnie obniżać szumy wiatru orazzagwarantować użytkownikowi niezrównaną jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich kamer GoPro? Z ciekawszych nowych rozwiązań należy powiedzieć o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe przesyłanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS albo Android. Ponadto, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zintegrowane z kamerą wyjście micro HDMI umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez konieczności korzystania z komputera.

Kolejne tematy

Puzzle piankowe będą świetne już dla młodszych dzieci.

dziecko
Kupując coś dla dziecka, pragniemy posiadać świadomość, że dajemy mu produkt najwyższej jakości i nie ma tutaj znaczenia, czy nabywamy zabawkę, ubranie czy jakąś rzecz potrzebną do jego działania. Dlatego także warto spoglądać na proponowane marki, by mieć pewność, że dokonujemy odpowiedniego wyboru.


Koncern zadbał również o najbogatszy na rynku zestaw dodatków do mocowania sprzętu na rozmaitych powierzchniach. W ofercie znajdują się, m.in.: zaczep na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, uchwyt na głowę, uchwyt na klatkę piersiową i przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są również: wyświetlacz czy wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na wodzie.

jvc gc-xa2 adixxion
Kamery GoPro Hero (zobacz na: ) to doskonały sprzęt dla wymagających użytkowników. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym zwycięzcą w zestawieniu z kamerami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, bo ma do zaoferowania naprawdę wiele przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością 30 klatek na sekundę. Kamery Hero3 to zupełnie inne oblicze filmowania oraz jeszcze jeden krok w kierunku spełniania potrzeb fotografujących.
21/03/03, 07:28:40