Menu strony
Urządzenie WD TV Live Hub

Jak trafić na dobre filmy?

Przy teraźniejszej pokaźnej liczbie różnych filmów, programów telewizyjnych i kin, wybór najbardziej odpowiedniej opcji sprawia problemy. W zależności od przyzwyczajeń i upodobań sięga się do różnych źródeł.
pionki

Dlaczego warto grać w logiczne gry planszowe?

Gry planszowe mogą dostarczać naprawdę wiele radości i zabawy. Dzisiaj gry planszowe są sporządzane nie wyłącznie dla dzieci, masa planszówek kierowanych jest do osób dorosłych i należy przyznać, że grając w takie gry z przyjaciółmi często możemy istotnie cudownie się bawić!
moro

Jak możemy zająć interesująco swój czas?

Na pewno należy jakoś zająć swój wolny czas. No bo w końcu coś musimy robić interesującego we własnym życiu. Uważam, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są choćby militaria. Sam się przyznam, iż jestem wielkim sympatykiem militariów - chociaż nie byłem w wojsku, to uważam, że byłbym świetnym żołnierzem. Cóż, jednakże to tylko marzenia, które nigdy się nie spełnią...
rap

Dobre komputerowe gry

Twe dziecko uwielbia gry komputerowe? To wspaniale. Granie nie jedynie nie oszałamia, lecz doskonale kształtuje mózg.


Dobre komputerowe gry

Gry komputerowe to nie samo zło. Wprost przeciwnie, mają pozytywny wpływ na bystrość i zdolności maluchów, co udowadnia coraz więcej badań.

Świetnych koncertów jest u nas coraz większa liczba

Jeszcze przed kilkoma laty Polska ogólnie nie była tym miejscem, gdzie z wielką chęcią grywali zagraniczni wokaliści. Co prawda byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy dużym krajem, jednym z większych na kontynencie, lecz tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był na maksa wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest lepiej: jeśli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie mógł na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na całym świecie.
zakochani

Urlop we dwoje w polskich górach

Czy romantyczna wycieczka we dwoje musi kierować nas ku Włochom, Paryżowi lub Hiszpanii? Zdecydowana część Polaków nie podziela tego przekonania. Sprzeciw wobec powiązania miłości z wypadami zagranicznymi związana jest również z dotykających nas problemów finansowych, ale także z przekonania o tym, że Polska jest także piękna.
telewizor

Aktywne spędzanie czasu wolnego, czyli tylko w taki sposób możesz być długo w pełni sił - czytaj nieco więcej

Jeszcze niedawno zdecydowana większość Polaków stawiała raczej na pasywny tryb życia. Nawet nie miało większego znaczenia to, jaki program TV właśnie oglądamy. Istotnym było to, aby wieczór spędzić przed ekranem telewizora. Obecnie sytuacja prezentuje się całkiem inaczej. Nawet jeżeli oglądamy jakiś program TV, to nie jest to już najważniejszy sposób w jaki spędzamy wolny czas.
Opony

Słuchowisko, kontra "Sezon Burz" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - a więc, Audiobooki robią kontrę

Co to dokładnie jest słuchowisko oraz jak się ono ma do Audiobooków? W jaki sposób jest inaczej przezywana? Co do tych wszystkich rzeczy ma się książeczka "Sezon Burz" posadzona wewnątrz świecie Wiedźmina od Andrzeja Sapkowskiego? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez problemu wynajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!
książki

Księgarnie internetowe rekomendują – książki i płyty na zamówienie

Niemałe możliwości czy doskonałe przygotowanie, jakim cechują się księgarnie internetowe w porównaniu z księgarniami zwykłymi, dały o sobie znać w niezwykle szerokich kręgach. Internauci ochoczo rekomendują sobie znakomite księgarnie w Internecie, aby jak największa grupa potencjalnych odbiorców miała opcję zaznajomienia się z ich imponującymi zbiorami. Doskonałe propozycje internetowych księgarni zadziwiają klientów nieustannie.

O telewizji słów kilka - co warto oglądać i na jakich kanałach

Odkąd telewizor pojawił się na naszym świecie, szturmem podbił również nasze serce. Same początki były niezwykle trudne. Był to przedmiot bardzo luksusowy i nie wszyscy mogli sobie pozwolić na tego typu zbytek. W naszym kraju jeszcze przez długie lata odbiornik telewizyjny był wyznacznikiem wysokiej pozycji społecznej. Bardzo często jeden telewizor obsługiwał całą wioskę albo klatkę w bloku. Miało to swoje korzystne strony. Sąsiedzi, zbierając się, by zobaczyć ulubioną audycję, lepiej się poznawali. Takie zbiorowe oglądanie często przeobrażało się w świetną imprezę.