Menu strony
Panna młoda, pin up girl

Doskonała muzyka na śluby – województwo dolnośląskie

Bez wątpienia sporo osób jest świadomych, iż muzyka towarzyszy nam de facto od zarania dziejów. Nieraz pełniła bardzo istotne funkcje w momentach kluczowych dla człowieka – jest to widoczne w dziełach muzyki poważnej, pieśniach ludowych i psalmach religijnych. Muzykę poznaje się w większości kultur już w dzieciństwie. Z tego powodu na pewno nie może jej zabraknąć na tak istotnych uroczystościach, jak wesele.
nowożeńcy

Jak wybrać najlepszą muzykę na eleganckie przyjęcie ślubne?

Dobór odpowiedniej muzyki na przyjęcie ślubne to bez wątpienia ważna kwestia. W dużej mierze to właśnie muzyka decyduje o charakterze oraz nastroju naszego przyjęcia. Bardzo istotne zatem wydaje się dobranie odpowiedniego zespołu muzycznego, jak również opracowanie odpowiedniej listy piosenek wykonywanych podczas przyjęcia. Niezwykle często zorganizowanie wszelkich spraw związanych z muzyką wymaga dużo czasu i energii.

Świetnych koncertów jest u nas coraz większa liczba

Jeszcze kilka lat temu Polska ogólnie nie była tym miejscem, gdzie z ogromną chęcią grywali zagraniczni muzycy. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy sporym państwem, jednym z najludniejszych na kontynencie, ale tak czy siak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był maksymalnie wykorzystany. Na całe szczęście teraz jest fajniej: jeśli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na całym świecie.
Rocking Residence BoMB

Stwórz własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeśli ktoś uważa się za prawdziwego fana jakiegokolwiek stylu muzycznego to niewątpliwie pragnie uczynić absolutnie wszystko, co tylko jest możliwe aby w najwyższym możliwym stopniu móc po prostu połączyć cały swój styl życia z taką muzyką. Możliwości w tej kwestii są rzecz jasna bardzo szerokie; warto przede wszystkim zainteresować się trochę bardziej możliwością kupowania płyt cd.
Bob Marley reggae

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy funkcjonowanie bez ulubionych piosenek jest tak naprawdę czymś możliwym? Jakby nie patrzeć tak - w końcu muzyka to nie jedzenie, jakoś tam można przeżyć bez choćby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy nigdy nie musieli tak jakby zrezygnować ze słuchania muzyki.
koncert gitarowy

Z jakiej przyczyny powinno się być otwartym na rozliczne rodzaje oraz style muzyczne?

Bezspornie sporo osób ma swoje ulubione style muzyczne. Poniektórzy słuchają ostrzejszej muzyki, takiej jak na przykład rock lub metal, inni wolą kojącą muzykę klasyczną, jeszcze inni najlepiej czują się słuchając reggae. Dzisiaj stylów i rodzajów muzycznych jest faktycznie niesłychanie wiele, jest ich już tak dużo, iż czasami ciężko nam jest sklasyfikować dany utwór lub zespół i przyporządkować go do prawidłowej kategorii muzycznej.
studio

Jakie czynności musi uczynić początkujący piosenkarz pragnący zaistnieć na estradzie?

Wielu z nas doskonale wie, ze muzyka stanowi niesłychanie istotny detal naszej zwyczajności. Można śmiało zaryzykować określeniem, że duża część naszego społeczeństwa całkowicie nie wyobraża sobie funkcjonowania w otaczających warunkach bez jej codziennego słuchania. Tymczasem nasza aktywność w strefie muzykalnej nie ogranicza się wyłącznie do biernego słuchania. Okazuje się bowiem, że niektórzy z nas posiadają zdolności jej tworzenia.
Młodzież, pokój młodzieżowy

Kupujmy oryginalne płyty muzyczne?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej w opinii niektórych ludzi – bardzo poważnie uderzył w cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Co prawda otworzył on przed muzykami sporo zupełnie nowych, bardzo ciekawych możliwości, ale jednocześnie trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się sporym problemem.
Deep Purple

Koncerty muzyczne mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju koncerty to z pewnością przyjemna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś niesamowitego. Nawet jeśli nie jesteśmy mega fanami określonego wykonawcy \ zespołu, to i tak będziemy bardzo szczęśliwi. Zakładając, że potrafimy się bawić.
Stereo, wieża

Islandzka muzyka to coś fantastycznego!

W tym tekście głównie o muzyce z Islandii. Bo chociaż statystyczny Polak głównie słucha amerykańskich i polskich piosenek, to jednakowoż na szczęście nie można rzec, że bardziej niszowi muzycy są u nas najzupełniej ignorowani, niesłuchani.
1 2 3 4 5