Menu strony
Rock
Rocking Residence BoMB

Stwórz własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeśli ktoś uważa się za prawdziwego fana jakiegokolwiek stylu muzycznego to niewątpliwie pragnie uczynić absolutnie wszystko, co tylko jest możliwe aby w najwyższym możliwym stopniu móc po prostu połączyć cały swój styl życia z taką muzyką. Możliwości w tej kwestii są rzecz jasna bardzo szerokie; warto przede wszystkim zainteresować się trochę bardziej możliwością kupowania płyt cd.
Młodzież, pokój młodzieżowy

Który gatunek muzyki jest przez nas z przyjemnością wybierany?

Muzyka jako jedna z dziedzin naszego życia bez wątpienia po wielokroć towarzyszy nam podczas różnych przeżyć w trakcie naszego nadzwyczaj trudnego funkcjonowania . Niemniej wprawdzie jak się okazuje nasze gusta muzyczne w wielu przypadkach są bardzo odmienne, w związku z tym tez trudno jest znaleźć muzykę uniwersalna, która w dużej mierze bardzo dobra dla każdego.
koncert

Popularne i podziwiane gwiazdy muzyki rock'owej

Muzyka z pewnością uznawana jest za jedną z dziedzin z życia codziennego, która ma na nas niezmiernie duży wpływ. W życiu bowiem po wielokroć hamuje ona nasze złe emocje, wobec tego też tak istotne jest jej regularne słuchanie.
Koncert rockowy

rodzaje muzyki cieszą się kolosalnym zainteresowaniem społeczeństwa?

Muzyka jest jednym z ogromnie nielicznych elementów, które praktycznie dotykają każdego z nas. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że nikt z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić w szeregu przypadków dobrej pracy, bez raz za razem olbrzymiego wsparcia jakiego udziela nam muzyka w trakcie wykonywania naszych obowiązków.
koncert

Niesamowite i ponadczasowe propozycje muzyczne zespołów Deep Purple i Black Sabbath

Hard rock oraz heavy metal to style muzyczne grupy Black Sabbath, która słuchana jest od wielu pokoleń. Zespół rockowo-metalowy z Birmingham to jedna z grup angielskich wyjątkowo cenionych na całym świecie. Uniwersalna muzyka tworzona jest z prawdziwą pasją i niemałym zaangażowaniem. Najlepszym świadectwem popularności tego zespołu jest ciągłe zachwycanie się prezentowanym przez nich stylem w różnych krajach przez różne nacje, reprezentowane przez słuchaczy w zróżnicowanym wieku.
pearl jam

Jakiej muzyki najchętniej słuchamy obecnie?

Każdy z nas posiada swoje pasje. Można nawet zuchwale zaryzykować stwierdzeniem, że hobby to bardzo ważny element naszej osobowości, dzięki któremu jesteśmy w stanie się nieustająco rozwijać. Praktyka pokazuje nam, że posiadamy niesłychanie różne przedmioty zainteresowania. Wszystkie one w dużej mierze są zdeterminowane naszą osobowością, która oczywiście jest wyjątkowo indywidualna oraz oryginalna. Znaczna część naszego społeczeństwa tymczasem wie, że muzyka to element, który łączy wszystkich, bez względu od poglądów politycznych czy religijnych. Niemniej jednak także w temacie muzyki posiadamy nadzwyczaj zróżnicowane zdanie.
gitara

Piosenki, które ukształtowały rock

Chociaż w dwudziestym pierwszym wieku popularnych i rewelacyjnych jest dużo grup rocka, to Deep Purple i Pink Floyd są zdecydowanie tymi, które zaważyły na teraźniejszości rocka, a i obecnie są jednymi z najczęściej wznawianych zespołów. Te progresywne brytyjskie zespoły podbiły publiczność swym pięknym brzmieniem, niezapomnianym podejściem do muzyki i niesamowitymi tekstami.
koncert

Najpopularniejsi artyści muzyki rockowej

Muzyka rockowa w dzisiejszych czasach nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak jeszczeparę lat temu. Niemal każdy miał styczność z muzyką rockową w radio czy telewizji. Muzyka rockowa niejednokrotnie stanowi oprawę dźwiękową w wielu popularnych filmach. Rock to rodzaj muzyki cechujący się brzmieniem, które uzyskuje się najczęściej przez gitary akustyczne albo elektryczne.

Jaką gitarę wybrać na pierwsze lekcje?

Sporo młodych osób decyduje się rozpocząć swą przygodę z „wiosłem”, mając nikłe pojęcie o tym, jaką gitarę wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na zadane pytanie to po prostu podstawa, nie jest to jednak sprawa prosta. Bardzo często zależy to po prostu od pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na pierwszy instrument.

Jaka gitara na start?

Wielu młodych ludzi decyduje się rozpocząć swoją przygodę z „wiosłem”, mając niewielkie pojęcie o tym, jaką gitarę kupić i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu.
Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa łatwa. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na pierwszy instrument.