Menu strony
Rock
Rocking Residence BoMB

Stwórz własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeżeli ktoś uważa się za prawdziwego amatora jakiegokolwiek gatunku muzycznego to na pewno pragnie zrobić absolutnie wszystko, co tylko jest możliwe aby w maksymalnym stopniu móc po prostu połączyć cały swój styl życia z taką muzyką. Możliwości w tej kwestii są oczywiście wręcz ogromne; warto przykładowo zainteresować się trochę bardziej możliwością kupowania płyt cd.
koncert

Popularne i podziwiane gwiazdy muzyki rock'owej

Muzyka z pewnością uznawana jest za jedną z dziedzin z życia codziennego, która ma na nas niezwykle duży wpływ. W życiu bowiem w szeregu przypadków hamuje ona nasze złe emocje, skutkiem tego też tak ważne jest jej regularne słuchanie.

Jaką gitarę wybrać na pierwsze lekcje?

Sporo młodych ludzi decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, jaką gitarę wybrać i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa prosta. Bardzo często zależy to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na nasz instrument.
koncert

Najpopularniejsi artyści muzyki rockowej

Muzyka rockowa aktualnie nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak jeszczekilka lat temu. Niemal każdy zetknął się z rockiem w radio albo telewizji. Muzyka rockowa niejednokrotnie stanowi oprawę dźwiękową w wielu znanych filmach. Rock to gatunek muzyczny odznaczający się brzmieniem, które tworzy się najczęściej poprzez gitary akustyczne czy elektryczne.
koncert

Niesamowite i ponadczasowe propozycje muzyczne zespołów Deep Purple i Black Sabbath

Hard rock i heavy metal to styl muzyczny grupy Black Sabbath, która słuchana jest od wielu pokoleń. Grupa rockowo-metalowa z Birmingham to jedna z grup brytyjskich bardzo cenionych w świecie. Szczególna muzyka tworzona jest z prawdziwą pasją i sporym zaangażowaniem. Najlepszym świadectwem popularności tego zespołu jest ciągłe zachwycanie się prezentowanym przez nich stylem w różnych krajach przez różne nacje, reprezentowane przez słuchaczy w różnym wieku.

Jaka gitara na start?

Wielu młodych ludzi decyduje się rozpocząć swą przygodę z „wiosłem”, mając małe pojęcie o tym, jaką gitarę kupić i na co zwrócić uwagę przy kupnie instrumentu.
Odpowiedź na zadane pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa lekka. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na nasz instrument.
Ozzy Osbourne

Klasyka hard rocka

Doskonały prezent na urodziny nie jest zbyt wybrać. Niestety, podejmowanie wielu mniej lub bardziej ważkich decyzji co do zakupienia idealnego prezentu pochłania w dwudziestym pierwszym wieku potrzebny czas, który wielu osobom ucieka bardzo prędko przez palce. W globalnej dobie wielkiego pośpiechu ,jak również ciągłego zabiegania choćby byle zakupy drobiazgów, mogą czasem wydać się kwestiami kłopotliwym, a także mocno stresującym.
Młodzież, pokój młodzieżowy

Który gatunek muzyki jest przez nas z przyjemnością wybierany?

Muzyka jako jedna z dziedzin naszego życia z pewnością w szeregu przypadków towarzyszy nam podczas różnych przeżyć w trakcie naszego niezwykle trudnego funkcjonowania . Niemniej natomiast jak się okazuje nasze gusta muzyczne w wielu przypadkach są wybitnie odmienne, w następstwie tego tez trudno jest znaleźć muzykę uniwersalna, która w dużej mierze niesłychanie dobra dla każdego.
pearl jam

Jakiej muzyki najchętniej słuchamy obecnie?

Każdy z nas posiada swoje pasje. Można nawet śmiało zaryzykować ogłoszeniem, że hobby to bardzo ważny element naszej osobowości, dzięki któremu jesteśmy w stanie się nieprzerwanie rozwijać. Praktyka pokazuje nam, że posiadamy niesłychanie różne przedmioty zainteresowania. Wszystkie one w dużej mierze są zdeterminowane naszą osobowością, która jak najbardziej jest wyjątkowo indywidualna oraz oryginalna. Znaczna część naszego społeczeństwa wprawdzie wie, że muzyka to element, który łączy wszystkich, obojętnie od poglądów politycznych czy religijnych. Niemniej tymczasem także w temacie muzyki posiadamy niezwykle zróżnicowane zdanie.
gitara

Piosenki, które ukształtowały rock

Choć w dzisiejszych czasach światowych i znakomitych jest wiele grup rocka, to Deep Purple i Pink Floyd są absolutnie tymi, które zdecydowały o historii rocka, a i obecnie są jednymi z najchętniej wznawianych zespołów. Te wysoce rozwinięte brytyjskie grupy podbiły krytyków swoim fantastycznym brzmieniem, fantastycznym podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.
1 2