Menu strony
Muzyka
Deep Purple

Koncerty muzyczne mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju koncerty to z pewnością przyjemna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś niesamowitego. Nawet jeśli nie jesteśmy mega fanami określonego wykonawcy \ zespołu, to i tak będziemy bardzo szczęśliwi. Zakładając, że potrafimy się bawić.
Słuchawki, muzyka

Czego słuchamy najchętniej?

Niełatwo się nie zgodzić z tymi znawcami, którzy zauważają zupełny upadek popu. W 2013 roku odbyło się rozdanie wyróżnień telewizji MTV, na którym śpiewała słynna Miley Cyrus. Jej występ był koszmarnym epatowaniem golizną i wulgaryzmami, co spowodowało wielki niesmak pośród widowni i komentatorów. Od wielu lat można dostrzec, że muzyka przestała mieć znaczenie – obecnie dominują łatwe teksty, proste rytmy i epatowanie seksem oraz bogactwem.
Księgarnia muzyczna

Zobacz, które dźwiękowe inspiracje podpowiada swym klientom księgarnia z muzyką

Wyjątkowe dźwięki jazzu uspokajają słuchaczy nie od dziś. Biorąc pod uwagę artystę takiego jak Marcin Kydryński Siesta, czyli prowadzona przez niego stale od 2001 roku audycja w programie Trzecim Polskiego Radia, ma same dobre recenzje. Partner Anny Marii Jopek systematycznie realizuje pierwotne założenia, dzięki czemu doczekał się grona stałych słuchaczy. Marcin Kydryński wybiera muzykę z pogranicza smooth jazzu, swingu czy cool jazzu.
1 2 3 4