Menu strony
Muzyka
Bob Marley reggae

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy funkcjonowanie bez ulubionych piosenek jest tak naprawdę czymś możliwym? Jakby nie patrzeć tak - w końcu muzyka to nie jedzenie, jakoś tam można przeżyć bez choćby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy nigdy nie musieli tak jakby zrezygnować ze słuchania muzyki.
Rocking Residence BoMB

Stwórz własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeśli ktoś uważa się za prawdziwego fana jakiegokolwiek stylu muzycznego to niewątpliwie pragnie uczynić absolutnie wszystko, co tylko jest możliwe aby w najwyższym możliwym stopniu móc po prostu połączyć cały swój styl życia z taką muzyką. Możliwości w tej kwestii są rzecz jasna bardzo szerokie; warto przede wszystkim zainteresować się trochę bardziej możliwością kupowania płyt cd.
nowożeńcy

Jak wybrać najlepszą muzykę na eleganckie przyjęcie ślubne?

Dobór odpowiedniej muzyki na przyjęcie ślubne to bez wątpienia ważna kwestia. W dużej mierze to właśnie muzyka decyduje o charakterze oraz nastroju naszego przyjęcia. Bardzo istotne zatem wydaje się dobranie odpowiedniego zespołu muzycznego, jak również opracowanie odpowiedniej listy piosenek wykonywanych podczas przyjęcia. Niezwykle często zorganizowanie wszelkich spraw związanych z muzyką wymaga dużo czasu i energii.
zespół na wesele

W jaki sposób wyłowić właściwy zespół weselny?

Zorganizowanie wesela bez wątpienia jest zadaniem trudnym. Jako narzeczeni w szeregu przypadków nie możemy się go doczekać, niemniej jednak liczba obowiązków, jaka musi zostać przez nas osobiście dopilnowania w szeregu przypadków nasz przerasta. W tym miejscu mowa nie tylko o wyłonieniu sali czy zaproszeniu wszystkich gości, ale również o zapewnieniu wszystkim uczestnikom wyjątkowych wrażeń. Elementem, który ma kluczowe znaczenie w tym problemie jest oprawa muzyczna naszej ceremonii. Będzie ona bowiem kreowała cała atmosferę naszego najważniejszego zdarzenia w życiu. To właśnie wyselekcjonowane przez nas zespoły weselne będą w znacznym stopniu wpływały na przebieg wesela, w takim razie też warto, by tym wyzwaniem zajęli się eksperci. W powszechnym mniemaniu lubianą praktyką stało się również angażowanie Dj'a na uroczystość ślubną, jednakże odgrywana z płyt muzyka pod żadnym pozorem nie dostarczy nam dużej dawki. W tym miejscu należy zaakcentować, że dobór zespołu weselnego jest zadaniem stosunkowo trudnym, dlatego że w szeregu przypadków ich zróżnicowanie jest ogromne. Jakie kroki w takim razie musimy obowiązkowo wykonać, jeśli zależy nam na dokonaniu dobrego wyboru?

Sprawdź, które muzyczne inspiracje podpowiada swym klientom księgarnia muzyczna

Wyjątkowe dźwięki jazzu uspokajają słuchaczy nie od dzisiaj. Jeżeli chodzi o artystę takiego jak Marcin Kydryński Siesta, to znaczy prowadzona przez niego stale od 2001 roku audycja w programie Trzecim Polskiego Radia, ma same dobre recenzje. Mąż Anny Marii Jopek konsekwentnie realizuje pierwotne założenia, dzięki czemu doczekał się wielu stałych słuchaczy. Marcin Kydryński stawia na muzykę z pogranicza smooth jazzu, swingu i cool jazzu.
Młodzież, pokój młodzieżowy

Kupujmy oryginalne płyty muzyczne?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej w opinii niektórych ludzi – bardzo poważnie uderzył w cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Co prawda otworzył on przed muzykami sporo zupełnie nowych, bardzo ciekawych możliwości, ale jednocześnie trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się sporym problemem.

Świetnych koncertów jest u nas coraz większa liczba

Jeszcze kilka lat temu Polska ogólnie nie była tym miejscem, gdzie z ogromną chęcią grywali zagraniczni muzycy. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy sporym państwem, jednym z najludniejszych na kontynencie, ale tak czy siak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był maksymalnie wykorzystany. Na całe szczęście teraz jest fajniej: jeśli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na całym świecie.
Słuchawki, muzyka

Melomani mają w dzisiejszych czasach wielki wybór!

Choć popularna muzyka, taka, która jest ciągle zapuszczana w rozgłośniach radiowych i w telewizji nierzadko wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, choć w zasadzie się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy popularnych kawałków, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.
Stereo, wieża

Islandzka muzyka to coś fantastycznego!

W tym tekście głównie o muzyce z Islandii. Bo chociaż statystyczny Polak głównie słucha amerykańskich i polskich piosenek, to jednakowoż na szczęście nie można rzec, że bardziej niszowi muzycy są u nas najzupełniej ignorowani, niesłuchani.
koncert

Czy w ogóle da się zrobić w dzisiejszych czasach karierę w muzyce?

Świat praktycznie zwariował na punkcie programów muzycznych - mowa akurat w owym momencie o takich programach TV, które tak jakby pomagają w poszukiwaniu gwiazd, niezwykłych piosenkarzy. Generalnie osiągnięcie ogromnego sukcesu nie jest realne, nawet w Stanach Zjednoczonych, lecz naturalnie w ogromnym błędzie są te osoby, które twierdzą, że programy typu Idol i tak nic nie są w stanie stać. Spokojnie - jeżeli ktoś potrafi dobrze śpiewać, a do tego cechuje się niezwykłą charyzmą, pewnie ma znaczące szanse na zaistnienie.
1 2 3 4