Menu strony
Muzyka
Słuchawki, muzyka

Czego słuchamy najchętniej?

Niełatwo się nie zgodzić z tymi analitykami, którzy zauważają totalny upadek branży muzycznej. W tym roku odbyło się rozdanie statuetek telewizji MTV, na którym śpiewała słynna Miley Cyrus. Jej show był prymitywnym epatowaniem seksem, co wywołało wielki niesmak pośród widzów i krytyków. Od dawna widać, że muzyka nie jest najważniejsza – dziś panują proste teksty, nieskomplikowane bity i epatowanie golizną oraz przywiązaniem do dóbr materialnych.
koncert

Niesamowite i ponadczasowe propozycje muzyczne zespołów Deep Purple i Black Sabbath

Hard rock i heavy metal to styl muzyczny grupy Black Sabbath, która słuchana jest od wielu pokoleń. Grupa rockowo-metalowa z Birmingham to jedna z grup brytyjskich bardzo cenionych w świecie. Szczególna muzyka tworzona jest z prawdziwą pasją i sporym zaangażowaniem. Najlepszym świadectwem popularności tego zespołu jest ciągłe zachwycanie się prezentowanym przez nich stylem w różnych krajach przez różne nacje, reprezentowane przez słuchaczy w różnym wieku.
Bob Marley reggae

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez ulubionej muzyki jest w ogóle czymś możliwym? Bądź co bądź tak - w końcu nawet najwspanialsza muzyka to nie woda, jakoś tam można przeżyć bez choćby codziennego słuchania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakowoż byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie byli zmuszeni niejako zrezygnować z muzyki.
Muzyka

Znakomite i ciekawe melodie do ogromnej liczby rozmaitych filmów

W dwudziestym pierwszym wieku rozliczne kłopoty czyni sprawa powiązana z prawem własności dotyczącym konkretnych utworów muzycznych. Legalna muzyka to teraz podstawa dla ogromnej liczby stron udostępniających filmy. Jak jednak pozyskiwać tego typu muzykę bez narażenia się na kary?
Słuchawki, muzyka

Melomani mają w dzisiejszych czasach wielki wybór!

Chociaż popularna muzyka, ta, która jest na okrągło puszczana w rozgłośniach radiowych i w telewizji nierzadko wpada w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, choć w zasadzie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią fajnie zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli na co dzień nie słuchamy znanych piosenek, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.
muzyka do gier, bank muzyki

Na co warto postawić, wybierając muzykę?

Półki w sklepach z muzyką są wypełnione po brzegi samymi nowościami. Rewelacyjne propozycje producentów, a w tym Depeche Mode "Delta Machine" rozchwytywane są przez klientów w znacznym stopniu. Zakup albumu zarówno do swej domowej kolekcji, jak i jako prezent dla najbliższej osoby zawsze jest znakomitym, godnym poparcia rozwiązaniem. Wyszukane propozycje najlepszych zespołów, jak również najnowsze płyty ulubionych wykonawców są obecnie na wagę złota. Polecane jest wybierać dziś jedynie wśród najlepszych.
płyta The Dark Side of The Moon

Muzyka rock cieszy się nadal bardzo dużym zainteresowaniem

Rock, to muzyka która gatunkowo jest już stosunkowo stara, jednak w tym przypadku nie można stwierdzić, że czas dla tej muzyki się skończył. Zdecydowanie muzyka rockowa posiada niesamowicie dużo wielbicieli, którzy z chęcią wybierają się na koncerty największych, jak i tych mniejszych zespołów, które przeważnie znane są miejscowej publiczności. Muzyka ta oparta jest szczególnie na dosadnych brzmieniach gitarowych, które rzecz jasna wsparte są też perkusją, basem i innymi instrumentami, jakie nadają niepowtarzalne brzmienie. Muzyka rockowa od lat na całym świecie cieszy się bardzo dużą popularnością, co przekłada się głównie na to, że wciąż w przeważającym stopniu produkowana jest ona z użyciem żywych instrumentów. Oczywiście rozwój tej muzyki wiąże się z dopuszczeniem elektroniki, ale w tym przypadku jest ona wyłącznie dodatkiem do całego brzmienia takiego gatunku muzycznego.
koncert

Popularne i podziwiane gwiazdy muzyki rock'owej

Muzyka na pewno uznawana jest za jedną z dziedzin z życia codziennego, która ma na nas ogromnie duży wpływ. W życiu bowiem niejednokrotnie hamuje ona nasze złe emocje, w następstwie tego też tak relewantne jest jej regularne słuchanie.
koncert

Czy w ogóle da się zrobić w dzisiejszych czasach karierę w muzyce?

Świat niemalże powariował na tle programów muzycznych - mowa w tym momencie o takich programach telewizyjnych, które niejako pomagają w szukaniu gwiazdorów, wspaniałych muzyków. W zasadzie osiągnięcie ogromnego sukcesu nie jest możliwe, nawet w USA, lecz naturalnie w ogromnym błędzie są takie osoby, które myślą, że programy takie jak Idol i tak nic nie są w stanie stać. Spokojnie - jeśli ktoś umie fajnie śpiewać, a na dodatek charakteryzuje się niezwykłą charyzmą, pewnie ma znaczące szanse na zaistnienie.
Ozzy Osbourne

Klasyka hard rocka

Doskonały prezent na urodziny nie jest zbyt wybrać. Niestety, podejmowanie wielu mniej lub bardziej ważkich decyzji co do zakupienia idealnego prezentu pochłania w dwudziestym pierwszym wieku potrzebny czas, który wielu osobom ucieka bardzo prędko przez palce. W globalnej dobie wielkiego pośpiechu ,jak również ciągłego zabiegania choćby byle zakupy drobiazgów, mogą czasem wydać się kwestiami kłopotliwym, a także mocno stresującym.
1 2 3 4