Menu strony
Zabytki
Sklep internetowy

Dlaczego warto udać się na zakupy w Gdańsku, gdy jesteśmy nad polskim morzem, albo na zakupy do dużych centrów handlowych

Wakacyjne wyjazdy w pierwszym rzędzie najczęściej kojarzymy z intensywnym wypoczynkiem. Lubimy długo opalać się na wspaniałej plaży, przesiadywać w restauracjach pod parasolami, ewentualnie uprawiać ulubione sporty typu windsurfing, czy nurkowanie. Jak najbardziej wypoczynek może wiązać się także z oglądaniem ciekawych zabytków, analizowaniem historii i kultury odwiedzanych miejsc i zgłębianiem ich mało znanych tajemnic. Są przy tym i ludzie, którzy wakacyjnych wojaży nie wyobrażają sobie bez robienia zakupów.
Kaszuby

Niskie cenowo noclegi w ślicznej i interesującej Kościerzynie

Kościerzyna to śliczne, poetyczne miasteczko położone na Kaszubach, jakie wszelkiego roku przyciąga wielu turystów. Miasto to oferuje dużo atrakcji, znajdują się tam rozmaite zabytki warte zobaczenia, takie jak na przykład Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa czy też budynek przeszłego Browaru ze starym zabytkowym kominem, jaki niewątpliwie wskazane jest zobaczyć.
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Sekret fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego znakomite miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały sprzyjające warunki do rozwoju.