Menu strony
Zabytki
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Region tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały pomyślne warunki do rozwoju.
Kaszuby

Niskie cenowo noclegi w ślicznej i interesującej Kościerzynie

Kościerzyna to piękne, malownicze miasteczko położone na Kaszubach, jakie wszelkiego roku ciągnie wielu turystów. Miasto to oferuje sporo atrakcji, znajdują się tam różnorodne zabytki warte zobaczenia, takie jak przykładowo Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa lub budynek minionego Browaru ze starym zabytkowym kominem, jaki z pewnością pożądane byłoby zobaczyć.
Sklep internetowy

Dlaczego warto udać się na zakupy w Gdańsku, gdy jesteśmy nad polskim morzem, albo na zakupy do dużych centrów handlowych

Wakacyjne wyjazdy w pierwszym rzędzie najczęściej kojarzymy z intensywnym wypoczynkiem. Lubimy długo opalać się na wspaniałej plaży, przesiadywać w restauracjach pod parasolami, ewentualnie uprawiać ulubione sporty typu windsurfing, czy nurkowanie. Jak najbardziej wypoczynek może wiązać się także z oglądaniem ciekawych zabytków, analizowaniem historii i kultury odwiedzanych miejsc i zgłębianiem ich mało znanych tajemnic. Są przy tym i ludzie, którzy wakacyjnych wojaży nie wyobrażają sobie bez robienia zakupów.