Menu strony
Obiektyw

Jak dobrać obiektyw fotograficzny

ostatnio fotografia stała się niezwykle modną gałęzią sztuki. Na przestrzeni długiego czasu od wynalezienia fotografii ludzie przyzwyczaili się do uwieczniania rozmaitych momentów życia za pomocą fotografii. Wiele osób lubi drukować fotografie przedstawiające bliskie osoby i na przykład stawiać je we własnych mieszkaniach. Sprzęt fotograficzny, analogicznie jak wiele innych rodzajów sprzętu, podlega nieustannej ewolucji. Postęp technologiczny w aspekcie tego typu urządzeń jest niezwykle szybki.
Aparat fotograficzny

Czy robienie zdjęć jest zręcznością, którą jest bez trudności opanować?

Każdy człowiek bez wątpienia jest stworzeniem niesłychanie sentymentalnym. Uwielbiamy bowiem uwieczniać wszystkie nasze bardzo znaczące chwile na nośnikach elektronicznych. W tym miejscu wskazane jest zarówno dodać, że wraz z rozszerzeniem się fotografii cyfrowej nasze możliwości pod tym względem uległy niezmiernie znacznemu poszerzeniu.
Kamera GoPro Hero3

Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Pasjonaci nagrywania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się produktu dedykowanego właśnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryteria użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują znakomitą jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godną dziedziczką modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw składający się z sześciu części, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego wyboru pola widzenia kamery gwarantuje operatorowi nagrywanie filmów z wielu perspektyw i pod innym kątem.