Menu strony
Obiektyw
Kamera GoPro Hero3

Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Pasjonaci rejestrowania ekstremalnych wydarzeń sportowych doczekali się asortymentu stworzonego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają najwyższe kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej aktualny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą dziedziczką modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw składający się z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego wyboru pola widzenia kamery zapewnia użytkownikowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod innym kątem.

Jak dobrać obiektyw fotograficzny

ostatnio fotografia stała się niezwykle modną dziedziną sztuki. W ciągu wielu lat od wynalezienia fotografii ludzie przyzwyczaili się do uwieczniania różnych chwil życia za pomocą fotografii. Wiele osób lubi drukować zdjęcia przedstawiające swoich bliskich i na przykład stawiać je w swoich domach. Sprzęt do wykonywania zdjęć, tak samo jak dużo innych akcesoriów, podlega stałej ewolucji. Postęp technologiczny w zakresie tego rodzaju sprzętu jest bardzo szybki.
Aparat fotograficzny

Czy robienie zdjęć jest zręcznością, którą jest bez trudności opanować?

Każdy człowiek na pewno jest stworzeniem niezmiernie sentymentalnym. Uwielbiamy bowiem uwieczniać wszystkie nasze bardzo znaczące chwile na nośnikach elektronicznych. W tym miejscu powinno się także dodać, że wraz z rozszerzeniem się fotografii cyfrowej nasze możliwości pod tym względem uległy niezmiernie znacznemu poszerzeniu.