Menu strony
Obiektyw
Aparat fotograficzny

Czy robienie zdjęć jest zręcznością, którą jest bez trudności opanować?

Każdy człowiek z pewnością jest stworzeniem niezwykle sentymentalnym. Uwielbiamy bowiem uwieczniać wszystkie nasze ogromnie istotne chwile na nośnikach elektronicznych. W tym miejscu należałoby również dodać, że wraz z rozszerzeniem się fotografii cyfrowej nasze możliwości pod tym względem uległy niesłychanie znacznemu poszerzeniu.
Kamera GoPro Hero3

Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Pasjonaci rejestrowania ekstremalnych wydarzeń sportowych doczekali się sprzętu stworzonego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują fantastyczną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością dowolnego ustawienia pola widzenia kamery gwarantuje użytkownikowi nagrywanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem.

Jak dobrać obiektyw fotograficzny

W ostatnim czasie fotografia jest bardzo popularną dziedziną sztuki. Na przestrzeni długiego czasu od wymyślenia fotografii ludzie przyzwyczaili się do uwieczniania rozmaitych momentów życia na fotografiach. Wielu ludzi lubi wywoływać zdjęcia przedstawiające bliskie osoby i przykładowo stawiać je we własnych domach. Sprzęt fotograficzny, podobnie jak dużo innych rodzajów sprzętu, podlega ciągłej ewolucji. Rozwój technologiczny w zakresie tego rodzaju urządzeń jest niezwykle dynamiczny.