Menu strony
Obiektyw
Kamera GoPro Hero3

Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Fascynaci uwieczniania ekstremalnych wydarzeń sportowych doczekali się produktu dedykowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryteria użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają fantastyczną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą następczynią modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw składający się z sześciu elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością jakiegokolwiek ustawienia pola widzenia kamery gwarantuje właścicielowi rejestrowanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod nietypowym kątem.
Aparat fotograficzny

Czy robienie zdjęć jest zręcznością, którą jest bez trudności opanować?

Każdy człowiek z pewnością jest stworzeniem niezwykle sentymentalnym. Uwielbiamy bowiem uwieczniać wszystkie nasze ogromnie istotne chwile na nośnikach elektronicznych. W tym miejscu należałoby również dodać, że wraz z rozszerzeniem się fotografii cyfrowej nasze możliwości pod tym względem uległy niesłychanie znacznemu poszerzeniu.

Jak dobrać obiektyw fotograficzny

W ostatnim czasie fotografia jest bardzo popularną dziedziną sztuki. Na przestrzeni długiego czasu od wymyślenia fotografii ludzie przyzwyczaili się do uwieczniania rozmaitych momentów życia na fotografiach. Wielu ludzi lubi wywoływać zdjęcia przedstawiające bliskie osoby i przykładowo stawiać je we własnych domach. Sprzęt fotograficzny, podobnie jak dużo innych rodzajów sprzętu, podlega ciągłej ewolucji. Rozwój technologiczny w zakresie tego rodzaju urządzeń jest niezwykle dynamiczny.