Menu strony
Zdjęcia
Scrapbooking

Scrapbooking to dekorowanie zdjęć w artystyczny sposób

Zdjęcia są niezwykłym wspomnieniem naszych przeżyć. W dodatkuestetycznie zaaranżowane zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Techniką, dzięki której nasze prywatne albumy będą przypominały małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Dzięki tej metodzie, patrząc na kartę wakacyjnym zdjęciem ujrzymy nie tylko samą fotografię, lecz ususzony kwiat, którym obdarował nas ukochany, miłosny liścik, otrzymany owego pamiętnego spotkania... Dlatego, że formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.

Fotografie ślubną we Wrocławiu realizuje wielu doskonałych fotografów

Fotografia ślubna Wrocław, jest obecnie robiona przez kilku specjalistów, którzy specjalizują się fotografią okolicznościową od wielu lat i dysponują doskonałym sprzętem. Jest ona realizowana oczywiście podczas uroczystości ślubnej, podczas przyjęcia weselnego, ale też przygotowywana jest dodatkowa sesja, jaka najczęściej odbywa się w ciekawym miejscu, pozwalającym podkreślić tę wyjątkową chwilę i także jak najlepiej przedstawić młodą parę.
Morze Bałtyckie

Kto chce w tym roku pojechać nad Morze Bałtyckie, winien już teraz zacząć szukać zakwaterowania

Wakacyjne dzionki już za pasem, więc najwyższa pora na szukanie właściwego miejsca na spędzenie urlopu. A kiedy weźmiemy ze sobą nasze szkraby, to wybrane miejsce musi być dla nich wystarczająco atrakcyjne. Ci z nas, którzy mieszkają na południowym zachodzie ojczyzny, ochoczo zmienią klimat oraz otoczenie i wybiorą się na wakacje nad Bałtyk.