Menu strony
Zdjęcia
Scrapbooking

Scrapbooking to dekorowanie zdjęć w artystyczny sposób

Zdjęcia są niezwykłym zbiorem wspomnień szczególnych momentów w naszym życiu. A jeszcze ładnie oprawione zdjęcia, koją nasze zmysły. Metodą, dzięki której nasze prywatne kolekcje będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Technika ta sprawi, że kierując wzrok na kartę wakacyjnym zdjęciem dostrzeżemy nie jedynie zdjęcie, ale zasuszony kwiat, którym obdarował nas ukochany, miłosny liścik, napisany z myślą o nas tego dnia... Albowiem formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.
Morze Bałtyckie

Kto chce w tym roku pojechać nad Morze Bałtyckie, winien już teraz zacząć szukać zakwaterowania

Wakacje już za pasem, zatem najwyższa pora na szukanie najlepszego miejsca na spędzenie urlopu. A kiedy weźmiemy ze sobą nasze szkraby, to takie miejsce musi być dla nich w miarę atrakcyjne. Ci z nas, którzy są zameldowani na południowym zachodzie Polski, chętnie zmienią klimat oraz pejzaż i udadzą się na wakacje nad Bałtyk.

Fotografie ślubną we Wrocławiu realizuje wielu doskonałych fotografów

Fotografia ślubna Wrocław, jest obecnie oferowana przez kilku profesjonalistów, którzy specjalizują się fotografią ślubną od kilkunastu lat i posiadają do pracy doskonały sprzęt. Jest ona wykonywana rzecz jasna w czasie uroczystości ślubnej, podczas przyjęcia weselnego, ale także przygotowywana jest dodatkowa sesja, jaka najczęściej odbywa się w ciekawym miejscu, dającym szansę podkreślić tę doniosłą chwilę i też jak najlepiej sfotografować młodą parę.