Menu strony
Lasy
samochody

Idealne miejsce na aktywne spędzenie wczasów oraz spokojny relaks

Przepiękne lasy, malownicze jeziora oraz błogi relaks - oto rozrywki, które oczekują każdego, kto chciałby spędzić w tego typu okolicznościach swe wczasy lub choćby kilka dni.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż naturę!

Człowiek w trakcie szaleńczego marszu technologicznego druzgocąco wpłynął na przyrodę. Toksyczne śmierci z tysięcy fabryk zatruły wodę i powietrze. Wielkie eksploatowanie lasów zburzyło sporo delikatnych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery idzie mniej niezbędnego tlenu, tworzonego właśnie dzięki bogatej roślinności. Dużo zwierząt zostało mocno skrzywdzonych przez łupieżczą działalność ludzkości.
pomieszczenie

Co kupić w prezencie choinkowym domatorowi? Parę interesujących pomysłów

Wybierając prezent choinkowy dla bliskiej osoby bez wątpliwości powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeśli dla przykładu masz do czynienia z miłośnikiem aktywnego trybu życia, wówczas niemalże oczywiste będzie, że podarujesz mu coś powiązanego ze sportem.
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Sekret zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.