Menu strony
Lasy
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Region tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały pomyślne warunki do rozwoju.
pomieszczenie

Co kupić w prezencie choinkowym domatorowi? Parę interesujących pomysłów

Kupując podarunek świąteczny dla bliskiej osoby na pewno powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeśli dla przykładu masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wówczas niemal oczywiste będzie, że podarujesz mu coś związanego ze sportem.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż naturę!

Człowiek podczas dynamicznego postępu technicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Toksyczne śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i atmosferę. Wieloletnie wycinanie lasów zburzyło wiele delikatnych ekosystemów i spowodowało, że do atmosfery przedostaje się mniej czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Sporo zwierząt zostało poszkodowanych przez łupieżczą działalność ludzi.