Menu strony
Lasy
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż naturę!

Człowiek podczas dynamicznego postępu technicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Toksyczne śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i atmosferę. Wieloletnie wycinanie lasów zburzyło wiele delikatnych ekosystemów i spowodowało, że do atmosfery przedostaje się mniej czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Sporo zwierząt zostało poszkodowanych przez łupieżczą działalność ludzi.
pomieszczenie

Co kupić w prezencie choinkowym domatorowi? Parę interesujących pomysłów

Wybierając podarunek bożonarodzeniowy dla bliskiej osoby na pewno powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeżeli na przykład masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wówczas niemalże oczywiste będzie, że kupisz mu coś powiązanego ze sportem.
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Sekret zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego perfekcyjne miejsce na odpoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikalne gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.