Menu strony
Lasy
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Sekret fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego znakomite miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały sprzyjające warunki do rozwoju.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż naturę!

Człowiek podczas szybkiego postępu technicznego mocno wpłynął na przyrodę. Toksyczne wyziewy z setek fabryk skaziły wodę i powietrze. Wielkie przerzedzanie lasów zniszczyło wiele delikatnych ekosystemów i spowodowało, że do atmosfery przedostaje się mało życiodajnego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało poszkodowanych przez bezmyślną działalność ludzkości.
pomieszczenie

Co kupić w prezencie choinkowym domatorowi? Parę interesujących pomysłów

Kupując podarunek świąteczny dla bliskiej osoby zdecydowanie powinniśmy kierować się przede wszystkim jej gustem. Jeśli dla przykładu masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wtedy niemalże oczywiste będzie, że kupisz mu coś związanego ze sportem.