Menu strony
Lasy
samochody

Idealne miejsce na aktywne spędzenie wczasów oraz spokojny relaks

Piękne lasy, malownicze jeziora oraz błogi relaks - oto atrakcje, które oczekują każdego, kto chciałby spędzić w tego typu warunkach swoje wakacje lub chociażby kilka dni.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż naturę!

Człowiek w czasie szybkiego rozwoju technologicznego silnie wpłynął na naturę. Toksyczne wyziewy z setek fabryk skaziły wodę i atmosferę. Wieloletnie wycinanie lasów zniszczyło sporo delikatnych ekosystemów i sprawiło, że do atmosfery wpływa mniej niezbędnego tlenu, tworzonego właśnie dzięki bogatej roślinności. Sporo zwierząt zostało poszkodowanych przez szkodliwą działalność ludzkości.
Jezioro, Bory Tucholskie

Majestat Borów Tucholskich

Sekret zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
pomieszczenie

Co kupić w prezencie choinkowym domatorowi? Parę interesujących pomysłów

Kupując prezent bożonarodzeniowy dla bliskiej osoby niewątpliwie powinniśmy kierować się głównie jej gustem. Jeżeli przykładowo masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wtedy niemalże oczywiste będzie, iż kupisz mu coś związanego ze sportem.