Menu strony
Zespół
Studio nagrań

Minimum raz w roku posiadamy możliwość aby uczestniczyć w jakiejś okoliczności, na której gra zespół.

Najczęściej w rzeczy samej będzie to impreza weselna, ale nie tylko na takich okolicznościach można się spotkać z elegancką oprawą muzyczną. Jest możliwość, iż taką oprawę można zarezerwować dosłownie przed samym weselem.
płyta The Dark Side of The Moon

Muzyka rock cieszy się nadal bardzo dużym zainteresowaniem

Rock, to muzyka która gatunkowo jest już stosunkowo stara, jednak w tym przypadku nie można stwierdzić, że czas dla tej muzyki się skończył. Zdecydowanie muzyka rockowa posiada niesamowicie dużo wielbicieli, którzy z chęcią wybierają się na koncerty największych, jak i tych mniejszych zespołów, które przeważnie znane są miejscowej publiczności. Muzyka ta oparta jest szczególnie na dosadnych brzmieniach gitarowych, które rzecz jasna wsparte są też perkusją, basem i innymi instrumentami, jakie nadają niepowtarzalne brzmienie. Muzyka rockowa od lat na całym świecie cieszy się bardzo dużą popularnością, co przekłada się głównie na to, że wciąż w przeważającym stopniu produkowana jest ona z użyciem żywych instrumentów. Oczywiście rozwój tej muzyki wiąże się z dopuszczeniem elektroniki, ale w tym przypadku jest ona wyłącznie dodatkiem do całego brzmienia takiego gatunku muzycznego.
koncert

Najpopularniejsi artyści muzyki rockowej

Muzyka rockowa obecnie nie cieszy się aż taką popularnością jak jeszczeparę lat temu. Niemalże każdy zetknął się z muzyką rockową w radio lub telewizji. Rock często stanowi ścieżkę dźwiękową w wielu głośnych filmach. Muzyka rockowa to rodzaj muzyki cechujący się brzmieniem, które uzyskuje się zwykle poprzez gitary akustyczne albo elektryczne.
pearl jam

Jakiej muzyki najchętniej słuchamy obecnie?

Każdy z nas posiada swoje pasje. Można nawet śmiało zaryzykować ogłoszeniem, że hobby to bardzo ważny element naszej osobowości, dzięki któremu jesteśmy w stanie się nieprzerwanie rozwijać. Praktyka pokazuje nam, że posiadamy niesłychanie różne przedmioty zainteresowania. Wszystkie one w dużej mierze są zdeterminowane naszą osobowością, która jak najbardziej jest wyjątkowo indywidualna oraz oryginalna. Znaczna część naszego społeczeństwa wprawdzie wie, że muzyka to element, który łączy wszystkich, obojętnie od poglądów politycznych czy religijnych. Niemniej tymczasem także w temacie muzyki posiadamy niezwykle zróżnicowane zdanie.
system of a down

Które ekipy branży muzycznej na scenie rockowej są rozpoznawalne na znaczną skalę?

Muzyka bez wątpienia jest niesłychanie ważnym elementem naszego codziennego funkcjonowania. To właśnie dzięki niej w wielu przypadkach jesteśmy w stanie zapomnieć o niesłychanie trudnych problemach naszego życia, które niestety w szeregu przypadków przytłaczają nas niesłychanie mocno. Niemniej jednak muzyka jest również wybitnie bogatą dyscypliną dnia codziennego.
nirvana

Jak powstał grunge

Chociaż współcześnie światowych i znakomitych jest dużo zespołów rocka, to Nirvana jest zdecydowanie tym, który zdecydował o historii hard rocka, a i dziś są jedną z najczęściej wznawianych grup. Ten słynny zespół podbił krytyków swoim rewelacyjnym podejściem do muzyki i wspaniałymi tekstami.